Pn-Pt 8:00-21:00 | Sob 8:00-14:00 | Nd i święta: 10:00-12:00

22 490-42-65

Mobilvet - profesjonalizm i przyjazna atmosfera w trosce o zdrowie Twojego Pupila

Gabinet Weterynaryjny Mobilvet działa od marca 2012 roku. Mieści się w niedawno odnowionej kamienicy, wybudowanej w 1928 roku. W najbliższej okolicy znajduje się Teatr Komedia oraz park im. Żołnierzy Żywiciela. Mobilvet posiada poczekalnię, gabinet przyjęć oraz oddzielną salę zabiegową. Szczegóły naszych usług przedstawiliśmy w zakladce Usługi. Aktywnie prowadzimy nasz fanpage na Facebooku, gdzie zamieszczamy ciekawostki z życia gabinetu oraz informacje o zdrowiu, żywieniu i pielęgnacji zwierząt. Nie brakuje też humoru i rozrywki :)

Profilaktyka to podstawa

Większość właścicieli psów i kotów wie, że trzeba je regularnie szczepić, odrobaczać i zabezpieczać przed pasożytami zewnętrznymi. Ale czy wiecie, że sterylizacja/kastracja to też profilaktyka? Podobnie jak dobra dieta i badania profilaktyczne? Jesteś właścicelem gryzonia, zajęczaka, gada lub ptaka? Czy Twój zwierzak jest objęty odpowiednim programem profilaktycznym? Jeśli nie, to warto to zmienić! Dzięki temu Twój Pupil będzie mieć szansę na długie, zdrowe i szczęśliwe życie. Dbamy o to, aby stosowane przez nas produkty były skuteczne, bezpieczne i chętnie przyjmowane przez zwierzęta. 

Leczymy przyczyny, nie objawy

Bardzo ważny jest dla nas dokładny wywiad z właścicielem i szczegółowe badanie naszych Pacjentów, dlatego każdemu poświęcamy maksimum uwagi i czasu. Obecnie medycyna weterynaryjna wykorzystuje wiele technik diagnostycznych. Dobieramy je indywidualnie do każdego Pacjenta, aby postawić trafną diagnozę i ustalić celowane leczenie. Badania krwi wykonujemy na miejscu, na najwyższej klasy sprzęcie, zwracając szczególną uwagę na możliwie najszybsze zbadanie świeżo pobranego materiału. Do badania kału stosujemy metody pozwalające wykryć wszystkie możliwe pasożyty. W kwestii bardziej zaawansowanej diagnostyki laboratoryjnej współpracujemy wyłącznie z weterynaryjnymi laboratoriami, pracującymi na sprzęcie dedykowanym dla zwierząt. Współpraca ze specjalistą radiologiem, wykonującym badania USG pozwala nam na rzetelną diagnostykę obrazową. Zabiegi stomatologiczne i chirurgia miękka wykonywane są w osobnej, odpowiednio wyposażonej sali.

Operacja bez stresu

Konieczność poddania zwierzaka zabiegowi w znieczuleniu ogólnym często wiąże się z niepokojem właściciela. Aby zminimalizować ryzyko zabiegu, każde zwierzę jest do niego przygotowywane (wizyta kwalifikacyjna i badanie ogólne, badanie krwi, ew. badanie EKG, ECHO). Na operację nie przychodzi się więc "spontanicznie". Dzięki temu mamy czas na wyjaśnienie, na czym polega dany zabieg oraz odpowiedzieć na wszystkie pytania właścicieli. Zwierzę ma natomiast okazję zapoznać się z nami i z gabinetem. Wykonane badania pozwalają nam rzetelnie ocenić stan zdrowia Twojego Pupila i indywidualnie dobrać najbezpieczniejszy model znieczulenia. Dzięki szerokiej gamie anestetyków operujemy nie tylko zwierzęta młode, ale również seniory (m.in. z problemami kardiologicznymi). W naszym gabinecie Pacjenci otoczeni są troskliwą opieką pooperacyjną (ogrzewanie, płynoterapia, leki p-bólowe) i wybudzają się pod kontrolą lekarza. Nie oddajemy właścicielom zwierząt śpiących, pod wpływem środków znieczulających!

Dogodny grafik

W naszym gabinecie lekarze dyżurują w stałych godzinach, a grafik jest dostępny na tej stronie. Dzięki temu zawsze możesz sprawdzić, kto kiedy przyjmuje. Nasz gabinet jest czynny w tygodniu w dogodnych godzinach, pracujemy również w weekendy i święta. Zachęcamy do zapisów pod numerem telefonu 22 490 42 65

 

 • Grafik dyżurów

  pn-pt wt, śr, czw. w godz. 8:00 - 14:30 lek. wet. Anna Gorzkiewicz-Jaczewska
  wt, śr, czw. w godz. 14:30 - 21:00 lek. wet. Tomasz Jaczewski
  pon, pt.  w godz. 8:00 - 14:30 lek. wet. Tomasz Jaczewski
  pon, pt. w godz. 14:30 - 21:00 lek. wet. Anna Gorzkiewicz-Jaczewska
  sob godz. 8:00 - 14:00 wymiennie lek. wet. Tomasz Jaczewski/  lek. wet. Anna Gorzkiewicz-Jaczewska
  nd godz. 10:00 - 12:00 wymiennie lek. wet. Tomasz Jaczewski/ lek. wet. Anna Gorzkiewicz-Jaczewska